Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2023, 20:01   #469
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Musicie mi jeszcze chwilę dać, ostatnie dni są dość ciężkie. Nie chce tego robić bardzo po łebkach.


Co do akcji Elen - Ket. Porzucałem sobie troche i wyszło mi jak wyszło, co będzie przedstawione w poście. Zwróćcie uwagę że nie wszystkie akcje muszą byc turbo logiczne. Jeśłi w jakiejś sytuacji wypadnie mi 99 (tj na niekorzyść) to nawet najlepiej zaplanowany i wykonany pomysł może nie wyjść.


Co do rysunku zamku, Bardziej brałem pod uwage ze jest zbudowany na planie prostokąta, jako jednolita bryła. W stanie swej swiętności mógły tak wygladać, lecz aktualnie wszelakie obejście, chatki, itp juz dawno się rozpadły, zaraz to zrobią, lub zostały zdemontowane.


CZy potrzebujecie jakiegoś szkicu sytuacyjnego?
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem