Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2023, 22:20   #7
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Oki to wkleiłem mój pierwszy misiowy post. Taki "standardowy" czyli już pod odpisy Graczy a nie tylko do czytania Termin na sklecenie postów do pt. 05.19. Ktoś by wrzucił post w sb rano to też nic strasznego by się nie stało


Stan Zdrowia:

Mharek - Gotthard Diestler; R 4; 12/12 HP (s.zdrowy; 0)
Mirekt13 - Tobias Walder; R 2; 15/15 HP; (s.zdrowy; 0)
Dekares - Stefan Jeager; R 2; 12/12 HP; (s.zdrowy; 0)
Cioldan - Duivel Mundo-naru; R 3; 12/12 HP; (s.zdrowy; 0)
Seachmall - Eitri Ironforge; R 4; 14/14 HP; (s.zdrowy; 0)



---


- Oki to w tej turze minął mniej więcej tydzień odkąd wysłannicy margrafa przybyli do Lenkster i zaczęli werbunek. Przez ten tydzień zgłosili się na służbę zarówno wszyscy BG jak i BN-i opisani w ściądzę fabularnej.


- Z ważnych wydarzeń to wczoraj przyszły wieści, że armia najeźdźców jest mniej więcej w połowie drogi do Wolfenburga. A dzisiaj pan hrabia odczytał list od imperatora z obietnicą pomocy w wojnie z Chaosem. Ale nie tak od razu i zanim zbierze się tak wielka armia to musi nieco potrwać. Poki sam Ostland jest zdany na siebie plus oddolną, ochotniczą pomoc sąsiadów, awanturników czy najemników.


- Po ogłoszeniu pod główną bramą zamku Lenkster wszyscy się rozchodzą. Załoga gorskiego margrafa koncentruje się w "Zającu". Raczej głównie sami dowódcy i spece czyli BG i sierżanci.


- W karczmie Petra i Inez ogłaszają wyprawę do Hochlandu po zapasy jakie na miejscu trudno już zdobyć. Wyprawę ma poprowadzić Petra. Inez i Eryk oraz większość oddziałów ma zostać na miejscu i dalej prowadzić rekrutację.


- Wyprawda do Breder zapowiada się na ok 2-3 dni w jedną stronę. I najlepiej aby na Marktag (3/8) gdy jest tam targ to już tam być. Licząc od jutra czyli Angestag (6/7) to wedle kalendarza jest 4 pełne doby do Marktag.


- No i szefowe liczą się z tym, że w okolicach przyszłego Festag (04.30) regiment von Falkenhorsta mogą być posłane na wschód. Data orientacyjna, równie dobrze może być parę dni przed lub po.


- A po tych ogłoszeniach parafialnych zaczyna się impreza integracyjna. Wcześniej BG między sobą czy z BN-ami mogli się zapewne spotkać tu czy tam w ciągu ostatniego tygodnia ale jako całość to raczej pierwszy raz się widzą wszyscy razem. Więc jest okazja się poznać.

- Atmosfera i humory raczej powinny dopisywać. W końcu pan hrabia pułkownik odczytał dzisiaj dobre wieści. To jest co świętować. Ogólnie zaś panuje klimat do zabawy. Po łebkach rozpisałem tych najważniejszych BN-ów podczas tej zabawy. Sa różne konkursty i zawody, raczej takie spontaniczne niż zaplanowane. Ale dla orientacji jak ktoś by mógł się czuć mocny lub nie w jakiejś dyscyplinie to:


WW - konkurs zapasów
US - rzucanie lub strzelanie do celu
KRZ - siłowanie się na ręke, wspinaczka
ODP - picie dużo i na raz, trzymanie głowy pod wodą
ZRĘ - łapanie przerzucanej kulki, niektóre żwawe tańce
INT - konkurs pamięci i spostrzegawczości
SW - konkurs odwagi z ciskanym wiadrem, pranie się po pyskach
OGŁ - konkurs komplementów, flirtu, ładnej rozmowy i niektóre tańce


- Klimat myślę, że podobny do tych naszych konkursów weselnych co je każdy zna i bez nich nie ma wesela. Raczej takie to wszystko na wesoło i lekko. Jest w końcu okazja pokazać sie od jakiejś lepszej strony przed nowymi szefowymi, kolegami i koleżankami.


W tej turze bym chciał:


- Aby każdy opisał jakoś swoją postać, przynajmniej pierwsze wrażenie, to co widać od razu no i co postać sama o sobie mówi.

- Reakcję na wyprawę do Hochlandu. Po cichu zakładam, że BG jak się sami nie zgłoszą to zostaną wybrani do tej pierwszej misji.

- Ogólne zachowanie podczas imprezy integracyjnej w "Zającu". Jak ktoś bierze udział w jakimś konkursie to jak ma do 35 to raczej się nie wybija, jak ma 40-45 to jest w czołówce, jak ma 50-55 to może nawet wygrać jakieś miejsce na symbilicznym podium. Tak w porownaniu do BN-ów bo na tą chwilę nie wiem kto by w czym startował i czy w ogóle



---



- Chyba tyle ode mnie Jak jakieś pytania czy coś zapomniałem to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem