Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2023, 14:43   #2138
Rot
 
Rot's Avatar
 
Reputacja: 1 Rot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Zaalaos Zobacz post
To jest kwintensencja świata mroku. W jakie ładne słowa nie ubierać naszych postaci, jakich podniosłych celów im nie dawać, ostatecznie wszyscy są potworami. I mam naprawdę wrażenie że z całej naszej drużyny największym jest Yusuf, ew. Spoon jak ma gorszy dzień..
No nie wiem. Gdyby Spoon dowiedział się że Yusuf odrąbał Mitrze rękę to długo zbierałby koparę z ziemi.XD

I zaczął by się poważnie zastanawiać czy Brusilla jest najbardziej szaloną osobą którą zna czy powinien znacząco zrewidować swoje poglądy.

W ogóle niedawno oglądałam Renfilda z Nicokasem i ta relacja mistrz sługa bardzo przypominała mi naszych Heroldów.XD

No i teraz pytanie jak bardzo będziemy mieli przegwizdane jak Mitra wróci w pełni siły…

Ja jeszcze nad postem pomyślę bo może przyjdzie mi coś do głowy, chociaż podejrzewam że aż tak szybki to nawet Spoon nie jest, żeby tam się przemieścić.

Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Nope. W mojej ocenie to Cath jest najgorszą bestią. Jest w stanie robić te wszystkie okropne rzeczy.... Waszymi rękami. Kwintesencja Ventrue.
No i tak Cath jest bardzo mroczna w końcu przekonała Spoona żeby wystąpił przeciw Mitrze.
 
Rot jest offline