Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2023, 15:08   #46
Ranghar
 
Ranghar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ranghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputację
Kawalorn

Prestidigitation sugeruje powolne wznoszenie przedmiotu, więc myślę, że raczej mógłbyś buteleczkę komuś podać kto jest poza twoim zasięgiem ręki. Np. będąc przy palisadzie mógłbyś wznieść buteleczkę powoli, by podać komuś na palisadzie. Zaklęcie do rzutu to bardziej chyba jednak telekineza, magiczna katapulta itp.

Myśle, że Prestidigitation mogło by pomóc przy fizycznym rzucie jeśli postać miałby spudłować przez np. o tylko 1 oczko za wysoko na kości przy teście na trafienie. Poprawić wynik przy marginesie błędu z porażki na sukces.

Tak wygląda mapka z tym co udało wam się przygotować.


Mekor zakupił 3 oszczepy i zapłacił 3 sztuki złota. Zmiana czarów na 2 x oplątanie.

Ktoś jeszcze zmienia jakieś czary i wyposażenia na czas zasadzki?

Odpiszcie wpierw w przygodzie, a ja dodatkowo w tygodniu postaram się zrobić doca, gdzie stopniowo będę dawał odpisy, abyście mogli zareagować i zdecydować się w jakim momencie uruchamiacie zasadzkę, bo raczej w jednym poście na forum tego nie przeprowadzimy.

Na 1 stronie komentarzy wystawiłem działanie czarów o które pytacie w trakcie przygody, aby później łatwiej było wyszukać.
 

Ostatnio edytowane przez Ranghar : 22-05-2023 o 15:50.
Ranghar jest offline