Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2023, 18:28   #49
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Brakuje trzech postów - a moment dla kilku postaci jest mocno gardłowy.

Czekam na nie do jutra. Nie wiem jak z moim odpisem dla Was będzie, bo mam czas zazwyczaj weekendami. W poniedziałki i wtorki prowadzę sesję on-line w niemal normalne RPG i nie mam czasu wieczorami. Do tego dochodzą treningi (dwa do trzech razy w tygodniu) i sprawy rodzinno - bytowe.

Dlatego, na przyszłość, mam prośbę abyście starali się odpisywać w wyznaczonym przeze mnie terminie, inaczej ja mogę mieć kłopot z szybką odpowiedzią. Szanujmy się wzajemnie i nasz czas, proszę. Jeśli ktoś ma odpuścić kolejkę (sprawy osobiste, zawodowe, zwykła niechęć itp.) wystarczy PW do mnie lub komentarz w tym wątku i nie ma problemu. Ja nie robię z tego afery i jestem wyrozumiały. Tylko muszę wiedzieć, aby sobie odpowiednio w głowie poukładać sceny.

Pozdrawiam i czekam na te brakujące posty.
 
Armiel jest offline