Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2007, 17:29   #86
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Hertion Zobacz post
Ha ha ha... Może przez kilka dni nie miałem dostępu do kompa? Ale teraz już mam i nie gadaj tylko pisz. Bo z moich obserwacji wynika że Rasgan jest na forum raz i to o 6 rano a potem ma nas w dupie! Oko za oko rasgan... A po drugie NAGLIł BOżE MOżE DRUIDKA TO KOBITA A JA TO ZWYKłY CHłOP!!! Czy ty nigdy w rpg nie byłeś płcią przeciwną??? Proszę bez takich...
nie bądź taki zasadniczy chłopie... nie wiem, czy zauważyłeś, ale jaja sobie robimy... przecież nie gramy w TEJ sesji, żeby gwałcić elfki, czy druidki...

poza tym mógłbyś się postarać w pisaniu postów następnym razem bo twój ostatni post brzmiał jak: "idzie baba, idzie... i doszła"... a dla kogoś nie zorientowanego brzmi to jakbyś przekraczając próg lasu od razu wszedł do karczmy... chyba, że nie zadałeś sobie trudu przeczytania wcześniejszych postów w grze

bez urazy proszę.


EDIT: Ps. ja NIE grałem nigdy kobietą...
 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...

Ostatnio edytowane przez Khemi : 22-09-2007 o 17:37.
Khemi jest offline