Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2023, 13:27   #10
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację



Wściekła tyrada Valerie jak zwykle zbiła Jöela z tropu. Chociaż Leclerc wciąż pozostawał równie głęboko poruszony odkryciem w kabinie, co jego towarzysze, pod wpływem słów pilotki schował Fourniera do kabury na udzie. Diody biometryczne na rękojeści pistoletu zgasły natychmiast sygnalizując wyłączenie wszystkich użytkowych funkcji broni.

- Które czujniki ruchu? To coroliańskie gówno z MohdExpress, na które dostałaś kupony zniżkowe za monokrystaliczny lakier do paznokci? - zapytał sarkastycznym tonem - Te czujniki wysiadają po trzystu godzinach pracy, sprawdzałem recki w sieci.

Admin spojrzał raz jeszcze na kulące się na podłodze stworzenie, przeniósł wzrok na Malcolma.

- Czyń honory pana domu - powiedział do Reyesa - Zeke, będziesz go ubezpieczał? Humanoidalna fizjonomia nie wyklucza posiadania gruczołów jadowych. Wołajcie mnie jakby was pogryzła, a ja sprawdzę resztę statku. Jest jedna, to może być ich więcej. Samara! Wszystko pod kontrolą, mamy pasażera na gapę, ale jest spacyfikowany! Kto ostatni używał termoskanera?

Jöel odstąpi pacjentkę Malcolmowi i pójdzie przeszukać resztę statku. Jako gracze wszyscy pewnie zakładamy, że jest tylko jedna Kikka, ale Leclerc i spółka nie mogą być tego pewni!


 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem