Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2023, 12:13   #2153
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Wisienki, na obronę ludzi Pierre'a mam to, że nikt ich działań nie zauważył. Ci na polu bitwy mają inne zmartwienia i nadal są prawie 200 metrów od zaplecza technicznego, które rozbroili Brujah.

Z drugiej strony otoczenie pola bitwy niosło ze sobą ryzyko zauważenia właśnie przez tych, którzy zostali sprzątnięci.

Yusuf do końca nieposłuszny... a co z literą prawa? No nic, porzucamy i zobaczymy co wyjdzie. Bardzo mi się spodobało to, że znalazłem na karcie Mitry specjalizację Miecze, a tu akurat ktoś przyniósł najbardziej technologicznie zaawansowany miecz na ziemi prosto do jego świątyni.

Rot, nie martw się. Niech Spoon pomyśli o Brusilli.

I niech uważa na niewidzialne kołki, bo Honey też tak biegała...
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline