Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2023, 12:51   #47
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Zawieszam tą sesję, ponieważ nie mam sił jej już prowadzić... początkowy pomysł, i założenia wydawały mi się fajne, jednak z biegiem czasu, okazało się, iż nie mam prawie żadnej zabawy przy prowadzeniu. Może i to słomiany zapał, może porywanie się z motyką na słońce, może "szczerbaty na suchary", może to, może tamto, po części wszystko, blabla, whatever.

Jednocześnie również (nie bojąc się tego napisać :P ) chciałabym także i poinformować, iż w dużym stopniu jakąkolwiek ochotę do tej sesji odbiera mi okropna frekwencja Mekowa... chłopie, no weź, 2 fabularne zdania na tydzień??? Jak z kimś takim grać?

Oraz... Lynx Lynx. Ten użyszkodnik z kolei pisze... o niczym. Tak, o niczym. Daje posty w terminie, ale... no te posty są o niczym, nic raczej do sesji nie wnoszą, nic nie dają, nic nie powodują ¯\_(ツ)_/¯ tak to odbieram(i nie tylko ja). Piszesz jeszcze gorzej niż Kerm xPPPPPP

A Jenny to by tylko się sexiła! :P

Ok, obraziłam wszystkich, sesję zamykamy, przepraszam. Pa!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline