Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2023, 11:57   #57
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
— Hm, być może dlatego, że moi rodzice, Amelia i David Quatermain, byli członkami Absalomskiego Stowarzyszenia Archeologów i Towarzystwa Pionierów, a przy okazji przyjaciółmi profesora Wilgrima — oznajmiła delikatnie słabszym głosem, po czym uczyniła nostalgiczną pauzę.
Szybko jednak jej czarne spojrzenie zaczęło powracać do poprzedniego stanu.
— Ach, rzeczywiście jest bardzo drogi — z lekkim rozkojarzeniem zerknęła przez ramię na swoją broń palną. — Mój ojciec kupił go dawno temu w Alkenstar i zabierał ze sobą na safari w Garundzie. Przez ostatnie kilka lat zdobił jedynie ścianę, ale wciąż dobrze się sprawuje.
Rozmowa o muszkiecie przy okazji nasunęła jej pewną myśl.
— W sumie przypomniał mi pan, że nie mam oprócz niego nic do samoobrony. Jutro z rana wyruszam, i choć raczej nie spodziewamy się komplikacji, to chyba czas pomyśleć o jakieś zapasowej ochronie. Nie ma pan przypadkiem na stanie jakiegoś oręża?

Lara przez swoje wypolerowane szkiełka uważnie śledziła przebieg całej odprawy. Po wszystkim właściwie nie miała pytań. Jej myśli za to dynamicznie krążyły wokoło tematu Falhajy, a dokładnie tego co być może udało się odkryć profesorowi. Nie mogła doczekać się wyruszenia w drogę i dotarcia na miejsce.

20, 20, 18, 6, 7


 
Alex Tyler jest offline