Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2023, 22:37   #1
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
[Deadlands] The Great Dinosaur Rush

Hej!

Po wielu chwilach namysłu doszedłem do wniosku, że wiem, co chciałbym poprowadzić na Lastinie Co powiedzie na sesję Deadlandsów zatytułowaną The Great Dinosaur Rush. Będzie ona opowiadała o 2 szalonych, skłóconych naukowcach i ich badaniach historii życia na ziemi – ku nieszczęściu ludzi wokół nich.

Mam jednak pewne pytanie ,an które nie wiem jak odpowiedzieć – mianowicie, na jakiej mechanice poprowadzić tę sesję? () W sensie, która by wam najbardziej pasowała?

Możliwości:

1) Klasyczne Deadlands na oryginalnej mechanice. Musiałbym kupić zestaw do pokera i nie sądze, by tę mechanikę stworzono z myślą o sesjach online, ale… ma to swój urok? UwU

2) Deadlands na Savage Worlds. Najmniej kolizyjne i łatwo dostępne, to spora zaleta?

3) Jakaś uniwersalna mechanika, ale jeśli tak, to jaka? Fate? GURPS? M&M? BESM?

4) Storytelling…?

Ponawiam pytanie – na jakiej mechanice byście w to najchętniej zagrali?
 
Kaworu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem