Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2023, 06:43   #501
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Powiem Wam że kurcze coś macie niezlego farta na kościach. Jak tak patrze to no no... Ale dobrze, przynajmniej ja też mam frajde. Co byłoby fajnego w ubiciu całej drużyny na przedmurzach.


Chciałbym tylko zwrócić uwage na fakt, że Wasza żywotność jest na bieżaco akutalizalowana w KP ( piersza strona sesji). Także żebyście mieli śiwadomość.



Póki nie wynosi ona 0, jesteście w stanie się poruszać, działać stosunkowo normalnie itp. Nawet Manfred, mimo że wpadł w pułapkę, będzie mógł wrócić do gry, gdyż ma powyżej 0. Tak działa mechanika WFRP. Dopiero wynik 0 + cios może spowodować coś więcej. Problemem akolity było unieruchomienie, oraz utrata krwi ( w tym przypadku 2 x rzut na SW, gdzie starczy jeden zdany, czy dostanie K4 obrażeń na rundę - ale to ja teraz tak wymyśliłem )
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem