Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2023, 12:21   #504
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Czy ja wiem. W moim przypadku uderzenie lata nic nie robiło. Bardziej wypad na komunię na drugi koniec polski i ciągłe zaliczenia. Na szczęście za tydzień przedostatni zjazd

Znaczy było we wcześniejszym poście. Chłop przekazywał, że są "powiązane", ale to wziąłem że jakimś sznurem, czy coś, a nie że łańcuchem do ściany, czy czegoś, więc bez problemów się wydostaną, a jak są powiązane to nawet lepiej, bo nie zostawiam nikogo, a jak będzie wpadał do dziury to go wydostaną.

W takiej sytuacji jednak zmieniłem już treść posta, aby pasowała do sytuacji. Falko pyta o klucz, jak go nie dostanie to będzie próbował kłódki rozwalić mieczem, a od najstarszego dzieciaka dalej próbuje dowiedzieć się czy gdzieś indziej nie ma dzieciaków.
 
Elenorsar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem