Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2007, 22:25   #88
Odyseja
 
Odyseja's Avatar
 
Reputacja: 1 Odyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputację
Cytat:
A po drugie NAGLIł BOżE MOżE DRUIDKA TO KOBITA A JA TO ZWYKłY CHłOP!!! Czy ty nigdy w rpg nie byłeś płcią przeciwną??? Proszę bez takich...
Ja to na przykład nie rozumiem tego tonu. Ja też po postaci myślałam, że jesteś dziewczyną. To taki odruch.

Cytat:
Ale teraz już mam i nie gadaj tylko pisz. Bo z moich obserwacji wynika że Rasgan jest na forum raz i to o 6 rano a potem ma nas w dupie! Oko za oko rasgan...
To, że rasgan nie siedzi na tym forum dwadzieścia cztery godziny na dobę, to nie oznacza, że tak jak Ty to stwierdziłeś (słownictwo mówi samo za Ciebie) ma wszystko w dupie. MG nie jest maszyną, ma swoje życie i nie musi odpowiadać minutę po tym, aż łaskawie będziesz się o coś czepiać. Więc proszę bez takich. Poza tym, z założenia post rasgana ma być raz na tydzień, więc proszę, abyś czytał uważnie to, co inni piszą.

Cytat:
Może przez kilka dni nie miałem dostępu do kompa?
Nikt o tym nie wiedział i nie możesz więc nikogo obwiniać. Wystarczyło grzecznie oznajmić dlaczego nie odpisałeś i tyle.

Cytat:
No dobra ok ale wiesz po co mam pisać "oh druidka zobaczyła kota pod drzwiami mrocznego sprzedawcy grzybów". Dokładnie nie wiem gdzie jestem wiem tylko że w dolinie w mieście w lesie.
Nie wiem, może się czepiam, ale to pbf. Nie gra w realu. Jak się gra na żywo, to nie ma czasu na opisywanie myśli i emocji, ale tutaj mógłbyś się trochę postarać. Pbf jest wyjątkową formą rpg. Tu nie może być akcji w stylu: Widzisz atakującego gościa, co robisz?
Zabijam go.

Tak się po prostu nie da. Wystarczy opisać wygląd, emocje itp., a post już wygląda lepiej. Czy post MG byłby taki sam, bez bogatych opisów i ciekawych sytuacji?

Cytat:
Oko za oko rasgan...
A co by było, gdyby rasgan w odpowiedzi na ten tekst napisał posta:
widzisz stół, co robisz?

Więc proszę Cię, następnym razem zastanów się co piszesz. Odniosłam w stosunku do Ciebie bardzo niemiłe wrażenie. Mam nadzieję, że następnym razem przemyślisz to co chcesz napisać.

Pzdr. Odyseja
 
__________________
A ja niestety nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Co spróbuję coś napisać, nic mi nie wychodzi. Nie mogę się za nic zabrać, chociaż bardzo bym chciała. Nie wiem, co się ze mną dzieje. W najbliższym czasie raczej nic nie napiszę. Przepraszam.
Odyseja jest offline