Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2023, 09:02   #2
Adi
Keelah Se'lai
 
Adi's Avatar
 
Reputacja: 1 Adi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputację
Jeśli mam być szczery to cię proszę bardzo, ale żebyś potem nie żałował. Najpierw kwestia samego Joachima. Nie ja go stworzyłem, on ma być mrukiem tak jak zostało to napisane w pierwszym poście sesji. Druga kwestia. Ostatnio mam awersję do pisania, nie że to jest coś złego, ale to co tu się wyprawia na tym forum tylko skutecznie mnie odtrąca od tego. Nie chcę używać wulgaryzmów, bo nie o to tutaj chodzi, ale kiedyś w latach swojej świetności potrafiłem mieć i po pięć sesji na raz w każdym innym dziale. Mój rekord to 11 sesji na 4 forach na raz. Jak ja to wtedy ogarniam nie mam pojęcia. Od początku, gdy namówił mnie ojciec doczepiła się do mnie Nami. Nie było sesji, do której bym nie startował i zostawał wyrzucany przez nią. Teraz to samo robi Alex Tyler. Teraz tutaj mam tylko tę 1 sesję. Ja wyznaję zasadę, którą powiedział mi mój pierwszy MG, czyli Alaron, może go znacie, "nie wcielaj się w rolę Mistrza Gry" i tak mi już zostało. Boję się sam światotworzyć, bo nie wiem czy nie namieszam coś w "wielkich planach" Mistrza Gry. Ja tylko odpisuje na posty Mistrza Gry, wiem że potwarzam się tylko po twoim poście. Jeśli uważasz, że posty Kethariana i Tildan są długie, to chyba nie widziałeś naprawdę długich postów i typowego wodolejstwa. Nie znam się na Warhammerze. To zupełnie nie moja bajka. Ja znam dnd, autorskie też mi się podobają jak mają ciekawą fabułę. W tej sesji jest "fa" i "buła" przynajmniej dla mnie. Ja tak gram odkąd zaistniałem na tym forum, jak się nie podoba to wywal mnie i będzie spokój. Aha Ketharian, jak jeszcze raz napiszesz mi coś w reputacji to cię wyciągnę przez ekran (a mam dość spory, na pewno się zmieścisz XD). Nie będę tego tolerować. Ona ma służyć chwaleniu czyjegoś posta, a nie uszczypliwości. Ja czasami nie wiem co ja mam pisać. "Widzisz coś, zabijasz, zjadasz" cytując "Rybki z ferajny". Twoje posty, moim zdaniem, kończą się w niezrozumiały dla mnie sposób. Ja nie posiadam "feelingu" tejże sesji. Jak w coś się angażuję, muszę to poczuć, że sesja jest bardzo dobra, a tu…..nic. Zmuszam się do odpisywania w tej sesji, "na siłę" coś wydukam. To nie w moim stylu. Skoro dla ciebie jest to dziwne, to nie mamy o czym rozmawiać. Nie jestem jak "normalni" ludzie. Forum i granie w RPG to moje jedyne okno na świat. Granie powinno sprawiać przyjemność, a nie zmuszanie się do pisania, że zostanie po tobie jakiś ślad. Ja wiem, że sam chciałem coś zmienić w moim forumowym życiu, ale Warhammer to zdecydowanie nie dla mnie. Ich zapraszasz, a mnie nie? Kiedyś też byłem w tym dobry, wystarczy odrobinę prześledzić moją historię pisania na forum. Dobra kończę, bo akurat się trochę rozpisałem. Pewnie i tak wszystko będzie zamiecione pod dywan, jak wszystko na tym forum. Byle tylko utrzymać "kółko wzajemnej adoracji". Grunt to usuwać niepasujące posty.
 
__________________
I am a Gamer. Not, because i don't have a life. But because i choose to have Many.
Discord: Adi#1036
Adi jest offline