Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2023, 10:54   #2
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Zdaję sobie sprawę, że moje posty mogą być nieco przydługie względem tego czego byś oczekiwał. Z mojej strony jednak sporo frajdy sprawia fakt opisywania tego co się dzieje z postacią. Jeżeli chodzi o świat dziejący się obok, to już mi tak nie wychodzi i wolę nie ingerować w te kwestie. Staram się jednak znaleźć coś pomiędzy, to czego ty chcesz i to co ja bym wolał. Tym bardziej, że jest to dla mnie sesja, w której chcę się nauczyć mechaniki Warhammera, a nie samej gry w PBFach, bo tej może nie mam dużego zaplecza, jednak kilka sesji mam już za sobą (chociaż większość urwana w trakcie z przyczyn różnych).

Co do sesji krótkich odpisów, to z mojej strony możesz zobaczyć u mnie sesje o Snotlingach. Też w młotku, tylko że mechaniki w ogóle nie musiałem znać. Tam były bardzo krótkie odpisy, które później w sumie nieco wydłużyłem za obopólną zgodą MG, bo forma jaką tworzyłem posty pasowała mu. Z drugiej strony mam też bardzo obszerne sesje, z tymi jest ciężej czasem czasowo, chociaż bardziej je wolę. Niestety nie mogę pozwolić sobie na kilka takich.

Co do sprawy Adiego. Czytając twoje ostatnie posty także odbierałem to jako jedynie przepisanie treści MG i Tildan bez podania swojej reakcji, decyzji którą ma zamiar podjąć twoja postać. U mnie też czasem się tak zdarzało, że nie było jednoznacznego opisu mojego działania, ale to jedynie dlatego, że nie bardzo było jak to fabularnie opisać, aby dobrze wyglądało (ewentualnie ja nie potrafiłem tego opisać), ale to później starałem się w komentarzach sprecyzować co chcę, aby zrobiła moja postać.

Pozwolę sobie nie odnosić się do tego co napisałeś. Swoja opinię o tym co się dzieje na forum mam, ale nie uważam, aby to był odpowiedni temat, aby o tym rozmawiać.

Powracając do sesji, postu fabularnego jeszcze nie ma, ale Falko będzie szukał dziewczyny. Chłopaka raczej nie... chociaż jeszcze zobaczymy. Domyślam się, że to ten chłopak, więc Bestian raczej nie będzie chciał zobaczyć tego widoku, chociaż może to być konieczne. Poczekamy, zobaczymy co się wykuje.

EDIT: Zapomniałem o jednej sprawie. Jak jednak ludzie się zbiorą i Bestian dowie się, że nie było kapłana nigdzie, ale za to dwóch zbrojnych (chociaż powinien być jeden), to zacznie dopytywać się dzieciaków znowu, czy kapłan przebrał się w zbroję, czy może gdzieś się ukrywa. Jaką odpowiedź uzyska Falko?
 

Ostatnio edytowane przez Elenorsar : 14-06-2023 o 11:14.
Elenorsar jest offline