Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2023, 20:15   #509
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Rozbiłem wątek dysput na dwa, w tym zachowajmy sprawę stricte sesji, a drugi zostawmy na sprawę Adiego, oraz do podsumowania.


Link: http://lastinn.info/komentarze-do-se...tml#post977904


Nie edytowałem Waszych wypowiedzi, tylko przeniosłem. Padło również pytanie od Elen:

Zapomniałem o jednej sprawie. Jak jednak ludzie się zbiorą i Bestian dowie się, że nie było kapłana nigdzie, ale za to dwóch zbrojnych (chociaż powinien być jeden), to zacznie dopytywać się dzieciaków znowu, czy kapłan przebrał się w zbroję, czy może gdzieś się ukrywa. Jaką odpowiedź uzyska Falko?

Kapłan zniknał z głównej sali tegoż ranka, ale nie o świcie. Żadne z dzieci nie wie gdzie poszedł i czy się przebierał. Takie rzeczy dopisuj do sesji, bo inaczej mi umkną.
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem