Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2023, 05:57   #5
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Adi, na temat twojego podejścia, doświadczenia ani sytuacji na forum nie będę pisał. Nikt też nie będzie niczego nigdzie zamiatał. Podzieliles się swoimi przemyśleniami, ok, przyjąłem. Chociaż aż się prosi o przyznanie racji Ketowi odnośnie Twoich statystyk. Z jego ogólna opinią na Twój temat również się zgadzam.


Postać mogłeś zmodyfikować jeśli byś wyraził chęć. O ile dobrze kojarzę to nie padło od Ciebie pytanie czy jest taka możliwość. Ja nie zdawałem sobie sprawy z faktu że jest jakiś problem. Nikt nie będzie bił z powodu zadawanych pytań. Podobnie ma się sprawa z postami i ich treścią. Podstawą czegokolwiek jest dyskusja.


Fabuła, sesja i w ogóle wszystko Ci się nie podoba. Ok, przyjąłem. Jeśli nie chcesz wyjawić dlaczego, to ok, twoja sprawa . Czasami coś nie zatrybi, nie zaskoczy ok, nie ma sprawy. Przyjąłem że ci się nie podoba, chociaż fajnie byłoby wiedzieć co. Rozumiem również że może być to zwykłe: „nie, nie czuje tego” to też jest odpowiedź, chociaż niezbyt rozwojowa, ale masz prawo tak odpowiedzieć. Napisałeś na przykład że moje posty kończą się w niezrozumiały dla Ciebie sposób. Podaj przykład oraz jak według ciebie winien się kończyć. Jeśłi „fa” i „buła” ma jakieś znaczenie, to go nie znam.





Nikt nikogo nie będzie wyrzucał. Ja nie mam takiej podstawy, lecz jeśli faktycznie jest ci tu tak źle to czemu w takim razie ciągle robisz to samo? Albo inaczej, czemu oczekujesz że robiąc ciągle to samo, coś się zmieni?



Stwierdziłem że Tildan i Elen grają na takim poziomie mechaniczno-fabularnym że są gotowi do gry w normalnej sesji, gdzie nikt nie poświeci im połowy czasu na tłumaczenie co, jak i dlaczego. U Ciebie tego nie widzę, wyraziłem opinie, jednocześnie wyciągając rękę w Twoim kierunku. Oczywiście dalej to tylko moje podejście, podjałem decyzję jednoosobowo i nie musisz się ze mną zgadzać.


Widzę że zwróciliście uwagę na zarzut o długość postów. To nie był zarzut. Długie posty jeśli są na temat i z sensem ( a takie były) są jak najbardziej ok. Na tle innych sesji są wręcz krótkie. Przedstawiłem swoje preferencje szybkich sesji z krótkimi opisami i w tych moich preferencjach, są one za długie. Proszę nie ekstrapolować na innych. Kazdy lubi coś innego. Nie powiedziałem na początku, to nie mogłem wymagać. A, i dla mnie krótkie to tak na pół avatara, także ten. Tylko preferencje, żaden zarzut. Wszystko było super. Dziękuje za Wasze zaangażowanie w sytuacje, nie miałem nic złego na myśli.



Wyszła z tego wstępna ocena, dziękuje Ci Ket, z większością się zgadzam, nie znalazłem nic co kulo by w oczy i wymagało mojego sprzeciwu, więc na razie nie będę się wypowiadał. Mam kilka ciekawych przemyśleń, lecz chciałbym je przedstawić na koniec koniec.


Co do rozpiętości wątków młotka … cóż, nie można mieć wszystkiego, a uważam że i tak poruszyliśmy najważniejsze aspekty. Chciałem aby sesja nie była przydługa lub napchana wątkami tylko aby je odhaczyć. Możliwe że dałoby się to zrobić lepiej. Pamiętajcie że da to moje pierwsze warsztaty, nie pierwszy raz wprowadzam swiezakow, ale pierwszy raz na forum.
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline