Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2023, 08:18   #1
Bugzy Malone
 
Bugzy Malone's Avatar
 
Reputacja: 0 Bugzy Malone ma wyłączoną reputację
Wakacyjny sympatyczny dungeon crawl :)

Cześć!

Badam rynek, czy znajdą się chętni na tę oto przygodę, a raczej mini-kampanię stawiającą silny nacisk na eksplorowanie wszelakiej maści lochów, podziemi itd.


Ta przygoda rozgrywa się nie tylko w różnych regionach, ale i na różnych Planach. Odwiedzicie Feywild, Shadowfell, czy astralne dominium Plutona, dawnej domeny Nerulla i parę innych miejsc. Składa się z czterech scenariuszy-rozdziałów:
  • Ogród MogiÅ‚
  • Grobowiec Cieni
  • Miasto Czaszek
  • Grobowiec Martwych Bogów

Jak pisał jeden z redaktorów na stronie gamerant.com

Cytat:
Despite its daunting reputation, the Tomb of Horrors is a unique and important experience that every Dungeons & Dragons group should try.
Ten lochotłuk pełen jest niebezpieczeństw i wszelakiej maści puzzli czy zagadek mających za zadanie uniemożliwić graczom osiągnięcie celu. Zatem jeśli ktoś lubi wyzwania, tutaj będzie miał się z czym mierzyć.

Kilka spraw technicznych:
  • poziom postaci: 10 (z możliwoÅ›ciÄ… awansu do 20)
  • 27 Point Buy na cechy
  • gralibyÅ›my na zasadach 5 edycji dedeczków, korzystajÄ…c ze wszystkich oficjalnych źródeÅ‚.
  • mechanika po obu stronach, Wy rzucacie za siebie, ja rzucam za potworki i inne takie.
  • walka prowadzona na docu, z mapkami bitewnymi
  • posty krótkie, kilka linijek starczy
  • nie chcÄ™ historii postaci, w zamian tego po prostu opiszecie mi, kim wasz bohater jest i tyle.
  • gramy na forum, doc tylko do walki
  • termin na odpisy to 4 dni dla graczy, 2 dla mnie

Gralibyśmy tak długo, jak długo sprawiałoby nam to fun, ale na pewno do zakończenia pierwszego rozdziału, więc tak czy siak sesja będzie miała fabularny koniec.

Ktoś chętny na letniego dungeon crawla?

Pozdrawiam czerwcowo,
Bugzy.
 
Bugzy Malone jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem