Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2023, 17:48   #13
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Morph Zobacz post
W jakaś lekką sesję tego typu, to bym zagrał, ale...

Zniechęcam mnie jedna tylko rzecz i wcale nie jest to persona, jak widzę kontrowersyjnego MG. Sesje pbf padają i jeśli nie gra się z naprawdę dobrymi znajomymi, to niezwykle rzadko kończą się napisem "THIS IS THE END" w poście. Gracze i MG się wykruszają - bywa i nie ma co z tego powodu szat rozdzierać. Tym bardziej, że to w sumie tylko sonda. Można ludzi ostrzec przed notorycznym znikaniem przyszłego MG i jak ktoś będzie chciał, to zaryzykuje.
Po co od razu z pochodniami i widłami na gościa.
Cytat:
Napisał Szelma Zobacz post
Fajne polowanie na czarownice się tu odbywa Ciekawe jest to, że jakoś inni MG, którzy nie kończyli swoich sesji a stawiali rekrutacje jakiś czas później nie doznali takiego najazdu i sobie prowadzą kolejne przygody, które pewnie i tak nie znajdą zakończenia Mam akurat tutaj na myśli jedną personę, ale nie będę rzucała ksywkami
Przyznam rację, że sesje padają, bo padają, ale zazwyczaj nim padną trzymają jakiś poziom i trochę trwają. Dla przykładu, ja zawsze się piszę na kampanię, bo coś co trwa dwa, czy trzy tygodnie mnie zniechęca. Nie po to tworzę postać, by mi znikła w krótkobiegu i do tego bez słowa wytłumaczenia. Wszystko jestem w stanie zrozumieć. Pod warunkiem, że jest punkt zaczepienia.

Może i Bugzy zakończył ostatnią sesję jak należy i chwała mu za to, ale trzy poprzednie uciekł bez słowa z tego co rozumiem. Jak poprowadzi sesję przez pół roku to się zainteresuję... a nie, człowiek którego całkowicie nie znam mnie osądził i skreślił. Ciekawi mnie dlaczego. Może mu zaszkodziłem w poprzedni życiu? Wróżka niewidka powróżyła z fusów i zapowiedziała coś strasznego z moim udziałem? Chciałbym wiedzieć o co chodzi.

Bugzy, to jak to jest z tym w końcu, że pałasz do mnie jakże silną i piękną animozją?
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem