Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2023, 15:28   #96
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
W odpowiedzi na odważny postulat tajemnicza siła samowolnie powiodła ciałem Ichiki. Kiedy była w stanie nieświadomości uzbroiła ją w ostry kawałek ceramiki. Potem głos na jakiś zamilkł, ale wrażenie obecności nie zniknęło. Lękliwa Amerykanka o japońskich korzeniach ostrożnie kalkulowała swoje szanse. Atak mógł się powieść, ale o dalej? Nie było dobrej opcji ucieczki. Wtedy tajemnicza Ithaqua odezwała się ponownie w jej głowie, nalegając, by wykonała jej wolę. Analityczka inwestycyjna jednak nie była pewna czy zamierza cokolwiek uczynić. Zwłaszcza w danej chwili. Jednocześnie narastająca niecierpliwość enigmatycznej istoty wydawała jej się podejrzana. Z jakiegoś powodu nalegania bytu z każdą chwilą się nasilały. „Nie chcę umrzeć, ale nie jestem idiotką” zebrawszy w sobie odwagę pomyślała Fujiwara, delikatnie drżąc z powodu okazanej buty „Atak w tej chwili byłby niewiele rozsądniejszy od samobójstwa”. Schowała swój improwizowaną broń. „Jeśli chcesz swojej ofiary, musisz poczekać, aż nadejdzie odpowiedni moment”.
 

Ostatnio edytowane przez Alex Tyler : 05-07-2023 o 09:33.
Alex Tyler jest offline