Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2007, 06:33   #39
Krakov
 
Krakov's Avatar
 
Reputacja: 1 Krakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputację
- Jak już mówiłem przysyła mnie największy z wielkich, bóg bogów. A imię jego brzmi Ashapola co w starożytnym języku znaczy "Mściciel Wielkich Krzywd".

Roth podniósł nieco głos, który naprawdę brzmiał teraz jak głos jakiegoś proroka grożącego plagami i końcem świata. Najwyraźniej chciał, żeby to usłyszeli i zwrócili na to uwagę.

- Ashapola potrzebuje waszej pomocy. Świat jej potrzebuje...

Jego śmiertelna powaga dawała do zrozumienia, że wcale się z nich nie nabija. Mężczyzna przerwał wywód, jakby pozwalał aby oswoili się z dźwiękiem tych słów. Najwyraźniej jednak nie miał zamiaru czekać na ich reakcję, gdyż po chwili począł dalej mówić, wracając do zadanego mu przez Kasię pytania.

- Tak jak wspominałem, przywiodło was tutaj przeznaczenie. Łączy was wielka rzecz, chociaż jesteście kalekami. Jesteście potomkami wielkiej niewidzialnej armii, która niegdyś chroniła ziemię od zła. Owa armia jest teraz w rozsypce, a synowie i córki jej żołnierzy nie mają pojęcia, że w ich żyłach płynie krew legendarnych bohaterów. Wielkich bohaterów! Wy zaś - całą wasza trójka - jesteście w prostej linii potomkami Wojowników Nocy, wybranych żołnierzy, których zadaniem było usunąć zło z umysłów wszystkich ludzi.
 
__________________
Gdzieś tam, za rzeką, jest łatwiej niż tu. Lecz wolę ten kamień, bo mój.
Ćwierćkrwi Szatan na forumowej emeryturze.

Ostatnio edytowane przez Krakov : 26-09-2007 o 17:14.
Krakov jest offline