Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2023, 19:20   #899
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Na piekło i potępione dusze konkwistadorów! Zacnie Mistrzu wysmażyłeś te opisy epickiej walki przy portalu chaosu! Zwycięstwo cieszy i końcowa batalia to godne ukoronowanie tych lat poświęconych sesji. A przecież możliwe, że jeszcze masz coś w zanadrzu?
- Lat? Jej no faktycznie... 2,5 roku... Heh! Kiedy to pykło? Ale cieszą mnie słowa uznania no i to, że epic fajnal battle przypadł do gustu Nie co dzień moje sesje osiągają taki punkt kulminacyjny no ale jakaś prastara rasa ulubienic Pradawnych, tajemnicza rasa jaszczurów, konkwiskadorzy, złoto, tajemnice... No nagromadziło się tego troszkę i chciałem to jakoś zgrabnie podsumować

- No ale nie pisałem tej sesji sam. Więc to po części zasługa nas wszystkich. Zwłaszcza tych co dotrwali do tak zaawansowanego momentu sesji i właściwie jej finału. Więc za to, za Waszą wytrwałość, cierpliwość, wysiłek włożony w tą sesję... A właściwię kampanię to bardzo wam dziękuję Też mi się przyjemnie pisało tą egzotyczną sesję


Cytat:
Co do metagry, to tak jak kiedyś wspominałeś, nadanie szlachectwa Carstenowi i podniesienie rangi o 1. Zapas leczniczych roślin do przygotowania eliksiru w wieży magów w Porcie Wyrzutków. Później powrót do Imperium z nadzieją, na wybudzenie syna z letargu i choroby. Nie zapominając o wspólnych planach snutych z minstrelką Agnes i nowych wyzwaniach w życiu ochroniarza. A jeśli eliksir zawiedzie to korzystając z zasobów przywiezienie syna do Lustrii, lecz to już temat na inną opowieść…
- Co do metagry to mimo wszystko chyba to nie jest ostatnia tura w tej sesji No ale punkt kulminacyjny już minął więc teraz to już raczej końcówka. Następna tura to pewnie będzie jakieś podsumowanie bitwy w piramidach. A potem jakieś powroty do cywilizacji i inne takie. To już Wasza wola jak bardzo detalicznie lub nie chcielibyście to rozegrać. Jakieś wątki jeszcze ugrać nim zakończy się sesja. Z jednej strony nie ma co się spieszyć i kończyć na chybcika i na siłę. Z drugiej nie ma chyba co tego jakoś sztuczne rozwlekać. Także tutaj jestem otwarty na propozycje, w sumie po to właśnie pytałem co byście chcieli jeszcze zaliczyć za atrakcje/wątki/przygody nim się sesja skończy. Tak choćby w uznaniu za dotychczasowe przygody i grę



Cytat:
PS Obietnicę złożoną Eliane Carsten traktuje poważnie, lecz zdaje sobie sprawę, że namówienie którejś z Amazonek na kilkumiesięczny pobyt w "Czerwonej Świecy", może być zadaniem graniczącym z niemożliwością. Chyba, że na zasadzie wymiany. Z Amazonkami zostanie np. Barbete?
- Kto wie? Może jakby zagadać i porosić którąś z Amazonek to by ją zainteresowała taka propozycja? Się sam quest nie zrobi jak mawia mądrość Pradawnych
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline