Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2023, 19:39   #901
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Pytanie czy Bertrand zostanie na długo w Porcie Wyrzutków czy będzie chciał wrócić do Starego Świata - to trochę zależy jak uda mu się ustawić z wicehrabiną, De Riverą, Norsemanami czy Amazonkami. Jakby np. De Rivera odpłynął a on mógł zostać prawą reką wicehrabiny dzięki zdobytej na wyprawie sławie i zdobytym kontaktom to byłoby naprawdę nieźle.

No i kwestia czy będzie mógł pomóc rodzinie która popadła w kłopoty w Bretonii.
- Oki, dzięki za deklarki Zobaczę co da się z tego uszyć, jeszcze tak do końca o tym nie myślałem i mam wszystko w dość mglistych zarysach. No i właśnie dlatego ciekaw jestem tych chęci i planów tak Graczy jak i BG
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline