Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2007, 11:51   #89
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Hertion Zobacz post
No dobra ok ale wiesz po co mam pisać "oh druidka zobaczyła kota pod drzwiami mrocznego sprzedawcy grzybów". Dokładnie nie wiem gdzie jestem wiem tylko że w dolinie w mieście w lesie.
Nie chodzi mi o to, że masz opisywać kota pod drzwiami... ale np. mógłbyś opisać swoją postać i to, co w związku z tym mogliby zobaczyć inni gracze. Bo teraz np. przeszedłeś "przeze mnie" wchodząc do karczmy, nawet mnie nie zauważając (niezły ze mnie tropiciel co? nawet mnie nie zauważyła druidka). Ale nie w tym rzecz (bo się zapędziłem). Chodzi o to, że wszedłeś do karczmy i z góry zignorowałeś wszystko i wszystkich. Gdyby to była moja sesja na realu to w tym momencie kupiec zabrałby całą zgraję, wyruszył w drogę bez zamienienia słowa z Tobą a ty zostałbyś w karczmie i zastanawiał się czy gra nadal się toczy? Bo "mój" kupiec, (którego domyślnie bym prowadził) po prostu pojechałby nie zwracając na ciebie uwagi...

Poza tym, jak już wspomniałem o opisie postaci. Mieliśmy tu małą dyskusję nt. "skąd ktoś wie, że elfka jest paladynem"... no cóż... o tobie wiemy tylko tyle, że weszłaś (wszedłeś) "z lasu" i chcesz elfickie wino. (a wszystkich w karczmie za pijaków uważasz).

Pozdr
 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...
Khemi jest offline