Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2023, 13:53   #21
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Mam
Człowieka z Ostermarku
Uczeń czarodzieja.
Rasowe umki i zdolnosci przepisalem z dziedzictwa sigmara. Klasowe od ucznia czarodzieja tez wszystkie przepisalem.
- Powinno być ok.



Cytat:
Czy cechy glowne i drugorzedne tez sa darmowe w pierwszej prowesji, czy wszystkie cechy trzeba wykupywac za pd?
- Cechy drugorzędne wynikają z pierwszorzędnych (czyli KRZ > Siła itd.) albo są rasowe np. ŻYW, Atak itd. I wtedy ma się ich tyle co się ich wykupi za punktu (aż do górnych limitów na tą sesję).



Cytat:
Rzuty na cechy przekopiowalem z franciszki, same 20 jak chciales :P
- Znaczy tam nie ma rzutów per se. Są cechy rasowe + to co wykupione za punkty. Ale ogólnie to szpoko, może być jako wzór do własnej KP



Cytat:
Rozumiem że mimo iż w żadnej profesji na ścieżce kariery nie ma "szału bojowego" to jednak i tak moge wykupic ja z puli 4000 PD?
- Tak, można sobie coś dokupić ze skilli za te punkty.



Cytat:
E: późniejsze profesje wspominają o 2 (3) magicznych przemiotach. Jak to rozwiążemy?
- Bardzo prosto. Bez magicznych przedmiotów Postać się robi albo wedle podręcznika albo po bastionowemu. Więc jest albo - albo.


Cytat:
E2: W porządku, zamiast "rzucam kulę ognia", będzie "Kruger rzuca kulę ognia." Dużej różnicy nie robi
- Cieszy mnie to
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline