Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2023, 18:02   #23
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Może być bastionowa mechanika, bo z tego co zrozumiałem, to na podręcznikowej tylko profesja początkowa.
- Tak, jak z podręcznika to kompletna profesja początkowa z wszystkimi rozwinięciami + Ranga 3.


Cytat:
Tylko nie wiem które to te umiejętności podstawowe, a które zaawansowane i nigdzie w doku do bastionowej mechaniki nie znalazłem więc po prostu zapisze wszystkie umiejętności razem, po starem, a ty to sobie potem Pip możesz podzielić jak lubisz

- Myślę, że tabelka z Podręcznika Podstawowego ze s.92 powinna rozwiać wątpliwości co jest co



Cytat:
Ja dzisiaj jestem na doku z kartą cały dzień, link już poszedł (raczej działa edycja) więc możesz spokojnie zostawiać komentarze czerwonym długopisem.

- Oki, dzięki za info. Zajrzę jak dam radę


Cytat:
E: Jestem pogubiony z tymi cechami. Rasowe, tak jak w doku Bastion? Bo tam jest po 30 a to co skopiowałem z gotowych postaci było po 20 w każdą cechę główną. To w końcu człowiek zaczyna z dwudziestkami czy trzydziestkami rasowymi?
- A racja. Bo w każdej rekrucie młotka są nieco inne wymagania stąd ta różnica. W tej jest bazą to co w podręczniku podstawowym dla danej rasy. Czyli jak dla ludzi to wszędzie w cechach głównych start od 20. Dla nie-ludzi to co jest w tabelce Podręcznika Podstawowego na s.19.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline