Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2023, 18:00   #27
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jest 30.06 ale jeszcze mam chwile żeby ten roleplay doszlifować? Przez weekend będę dłubał.
- Szpoko, można przedłużyć do końca weekendu i wtedy się zobaczy co i jak. Jak widać coś tłumów chyba nie należy się spodziewać więc można się tak kameralnie ugadać


Cytat:
Rozumiem, że nie ma ograniczeń jak długo postać przebywa tam w mieście, a im dłużej jest lokalna, tym lepiej.
- No BG od ok 1-3 lat należdą do śmiałków de Soto. Czyli mniej więcej od momentu gdy przybył on do Ebenstadt i zaczął rozwijać swoją działalność. A co wcześniej BG porabiali to już jest spora dowolność.


Cytat:
Czy przy takiej randze/zaawansowanej postaci mogę jakiś magiczny przedmiot wpisać w ekwipunek?
- W Brudnopisie są rozpisane zasady do lepszych przedmiotów. Ale mimo wszystko to zwykłe (nie-magiczne) przedmioty. Te magiczne byłyby jeszcze rzadsze i droższe. Ale to tak ogólnie. W ostatniej rekrucie zgodziłem się na miksture leczacą (leczy magicznie 1k6 HP) za 30 PZ to i tutaj mogę się zgodzić.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline