Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2023, 13:42   #907
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 104 - 2526.I.29; bzt; południe - wieczór

Ok, to mój post jest :> Termin na wrzucenie postów do północy pt 07.14. Więc jest 7 dób na wrzucenie posta :> Ale jakby ktoś wrzucił w sb z rana to też by nie było jakoś strasznie :>


BG:

Deszatie - Carsten Eisen (R 3) - 16/16 s.zdrowy (0);
Lord Melkor - Bernard de Trouville (R 5) - 18/18 s.zdrowy (0);



PD



- Bertrand 5 PD za wrzucenie posta

- Bertrand 10 PD za fabułę w poście

- Carsten 5 PD za wrzucenie posta

- Carsten 10 PD za fabułe w poście



Razem:


Carsten 1 205 + 15 = 1 220 PD (podwładni po 727 PD)

Bertrand 685 + 15 = 700 PD (podwładni po 210 PD)


---





@Wszyscy


- Oki to w tej turze minęło kilka dni. Z początku tygodnia zrobiła się połowa tygodnia. Tak mniej więcej aby posprzątać pobojowisko, pogrzebać poległych i zmarłych oraz aby części rannych się nieco poprawiło.


- Te dni zeszły w obozie głównie na pracach porządkowych i pogrzebowych. Oraz rabowaniu trupów jaszczurów. Co do BG to dzięki aqua vita (+12 ŻYW) prawie wrócili do pełni zdrowia w ciągu doby. Więc na następny dzień byli już mniej więcej cali.


- W końcu i kapitan i królowa zdecydowali się wyprawić ucztę zwycięstwa właśnie dzisiaj. Więc od późnego rana trwa festyn i zabawa. Przybyszom zza oceanu królowa wypłaciła złotą nagrodę jaką kapitan rozdzielił. Więc humory się znacznie poprawiły.

- Z mechy nagroda to dla śmiałków z piramidy (w tym BG) ekwiwalent ok 1 000 PZ. Wszystko w złotych (azteckich) ozdobach. Dla informacji to za wykonanie najtrudniejszego wariantu zadania czyli zniszczenia portalu. Za to było 1 000 PZ na głowę (dla wszystkich BG jacy braliby w tym udział). Za zamknięcie portalu było 750 PZ i za zalakowanie wejścia przed areną było 500 PZ. No i odpowiednio byłoby też ze splendorem z tego zwycięstwa. Więc w obecnym wariancie podjęliście największe ryzyko i jak się udało to jest najwyższa pula wygranej.

- Oprócz tego Carsten dostał pełną pulę składników. Nie pamiętam już czy zdołał do tej pory zebrać komplet czy prawie no ale na wszelki wypadek to Lalande mu udostępniła pełna pulę. Oraz ofertę, że jak ma przepis to może go spróbować zrealizować.


- No ale czas w piramidach dobiega końca. Kolejnego dnia kapitan zamierza wracać do głównego obozu w jakim obozowaliście przed bitwą aby nie kusić losu utarczkami z gospodyniami. A w ciągu następnych dni, jak ranni wydobrzeją albo zemrą to zacząć podróż powrotną do Portu.


- W tej turze bym chciał:

- wiedzieć co BG porabiali po bitwie przez te parę dni do uczty
- jak się zachowują podczas całodniowej uczty/festynu ku czci wspólnego zwycięstwa
- jak planują powrót pt. "Jak wrócę do miasta to... "


- Ja w przyszłej turze o ile mnie czymś nie zaskoczycie to zapewne rozpiszę powrót do miasta. Więc miejcie to na uwadzę przy pisaniu swoich postów.


- A z innych ogłoszeń to zaczynam urlop w przyszłym tygodniu. Więc pn-wt będę podóżno - lotniskowy i może być mnie mniej na forum.



---


- I chyba ode mnie tyle na tą turę Jak jakies pytania czy deklarki to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline