Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2023, 06:40   #73
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Witajcie wszyscy

Piszę do Was, albowiem nie chcę byście zostali przeze mnie porzuceni bez słowa. Przepraszam Was za swoje zniknięcie. Było spowodowane eskalacją mojego wieloletniego problemu alkoholowego. Ale jakoś się zebrałem za siebie. W sensie jestem na terapii, należę do wspólnoty AA i jak dla mnie, na dzień dzisiejszy, to działa. Z tego też względu wróciłem na forum.

Planuję zakończyć tę sesję, bo wszyscy już pozapominali o co w niej chodziło A chcę "uwolnić" Wasze postacie. Po krótkim podsumowaniu postem kończącym.

W przyszłości, jak pozostanie wola grania i chęć prowadzenia, otworzę rekrutację do kolejnej sesji. Postacie Graczy z poprzednich sesji będę miały pierwszeństwo przed innymi. O ile ktokolwiek będzie chciał grać.

Tak czy siak przepraszam Was za to, że to wszystko potoczyło się tym torem i rytmem.

Pozdrawiam
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline