Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2023, 10:00   #127
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 09 - 2521.04.24; abt; zmierzch

- Oki, to mój post jest :> co do terminu na wrzucenie postów to do pt. 07.14 a więc jest 4,5 dób na zmajstrowanie posta. Ktoś wrzuci w sb rano to też tragedii nie będzie. Z tymże, ja dziś jestem lotniskowo - podróżny więc będzie mnie zapewne mniej a potem zaczynam urlop.


Stan Zdrowia:

Tobias Walder; R 2; 15/15 HP (s.zdrowy)
Stefan Jeager; R 2; 12/12 HP (s.zdrowy)
Duivel Mundo-naru; R 3; 12/12 HP (s.zdrowy)
Eitri "Sinoręki" Ironforge; R 4; 14/14 HP (s.zdrowy)



Stan PD-ków


Duiviel 5 PD za wrzucenie posta

Duivel 10 PD za zagadanie do Stefana

Duivel 10 PD za decycyjność co do dalszych kroków

Tobias 5 PD za wrzucenie posta

Tobias 5 PD za malowniczy opis brudu i zmęczenia bagnami

Tobias 10 PD za decyzyjność co do dalszych kroków

Stefan 5 PD za wrzucenie posta

Stefan 10 PD za zagadanie do Duivela

Stefan 5 PD za opis ran i zmęczenia

Eitri 5 PD za wrzucenie posta

Eitri 5 PD za zagadnie do halabardników

Eitri 10 PD za decyzyjność co do dalszych kroków



Razem:

Tobias 175 + 20 = 195 PD
Stefan 200 + 20 = 220 PD
Duivel 180 + 25 = 205 PD
Eitri 165 + 20 = 185 PD



---


Ogłoszenia parafialne


- Jak wspomniałem powyżej dzisiaj jestem lotniskowo - wyjazdowy. A potem zaczynam urlop. Więc może to wpłynąć na moją bytność na forum. Ale postaram się podtrzymać tempo sesji ale jeśli mi się nie uda to proszę o wyrozumienie




@Wszyscy


- W poście minęło ok 1,5 doby. Poprzednio była połowa Wellentag (1/8) w Tongruben a obecnie jest końcówka dnia Aubentag (2/8) w Breder.


- Minął kolejny poranek więc poszły testy gojenia (ODP właściciela) i leczenia ran (INT leczącego). Z racji tego, że było nieco tych pacjentów wykonałem jeden rzut dla wszystkich. Do rana wszyscy BG byli zdrowi więc nie ma ich w rozpisce.


- Ogólnie testy gojenia wykonuje ODP właściciela. I to odpowiada za naturalne tempo zdrowienia. Plus/minus rózne modyfikatory. Zaś test leczenia wykonuje ten co leczy. W tym wypadku Duivel zaś za pomoc Stefana miał +10 do testów. Fabularnie więc to elf głównie przemywał i opatrywał rany zaś Stefan mu asystował. Do tego jest magiczne leczenie Alezzi, uśredniając uznałem, że każdemu wraca po +3 HP. To efekt czarów więc nie wpływają na to jakieś modyfikatory.


- Poza tym po odejściu z Tongruben pod wieczór wycieczka nocowała przy trakcie do Breder w jakiejś wiosce (większość w stodołach, nieliczny w chatach chłopskich). Zaś rano ruszono w drogę i pod wieczór dotarliście do Breder. Na koniec posta jest ok 1-2 h do zmierzchu +1 h zanim zrobi się całkiem ciemno.


- Breder jest położone pod ziemią. Część miasta jest jednak naziemna. Właśnie w tej części kręci się wycieczka szukając noclegu. Jutro zaś od rana ma się tu odbywać targ. I ogólnie szefowa daje jutrzejszy dzień wolny dla większości oddziałów.


- Co do noclegu to domyślnie jest w karczmie w izbie głównej. W każdej się zmieści ok 1 oddział śpiąc na siennikach rozłożonych na podłodze gdy już się zamknie gospodę. Jak ktoś ma potrzeby to może za 10 PZ znaleźć sobie pokój w karczmie. Każdy z oddziałów jest rozlokowany w innej karczmie (z przyczyn pojemnościowych).


W tej turze bym chciał:

- opis miejsca gdzie BG spędza wieczór
- opis miejsca gdzie BG zamierza nocować
- plany na następny, targowy dzień


---


- I chyba tyle na tą ostatnią, przedurlopową turę Jbc to pytać ale pókim podróżny to pewnie na forum nie będę odpowiadał
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest teraz online   Odpowiedź z Cytowaniem