Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2023, 14:18   #15
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Ja planuję frontline, raczej multiklasowa postać, albo Blacksmith + Armiger albo, jak bardzo będzie mnie uwierał brak teleportacji, to Blacksmith + Antiquarian. Ale obydwa skierowane na pierwszą linię (na pewno sferę Guardian wezmę).
Multiklasa też trochę aby mnie wzięcie Variable Prowess (Armiger) nie kusiło. W prostej przygodzie nie ma sensu, być może na 3 lvl sobie to zostawiamy (jeśli nadejdzie) gdy wszyscy, razem otrzaskamy
Z charakteru, wieeeelki, trochę nieokrzesany facet o złotym sercu i pogardzie do stworów ciemności i niechęci do typowych magów. Nie wrogości, ot odruch atawistyczny.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline