Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2007, 16:17   #6
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Jak wszyscy, to wszyscy, więc i ja się przywitam- Siemanko wszystkim

A teraz przejdę już do listy skarg i zażaleń, bo brakuje mi podstawowych informacji o decyzjach MG:

-Czy jeśli założymy, że w Krypcie nie było sprzętu obozowego w który można było by nas wyposażyć, to czy choć po kocu nie powinniśmy dostać na taaaaką daleką wycieczkę?

-Jak rozumiem tylko jeden Pipboy został przydzielony drużynie i dostał go pod opiekę nasz pan biolog? A więc tylko on jest zobowiązany do pisania raportów?

-Co do "podstawowego" ekwipunku mojej postaci- chyba trochę inaczej rozpatrzyliśmy skilla "rzucanie", tak jak w historii postaci napisałam, chodziło mi o rzucanie nożami, zaś w ekwipunku dostałam granat odłamkowy? No chyba, że dostałam go za skilla "retoryka"?

-Pewnie każdy z nas się zastanawia, jak też wygląda owo ubranie podróżne w którym przyszło nam obecnie występować?

-Z tego co mi się wydaje znajdujemy się gdzieś na terenie USA, jeśli się mylę proszę o poprawkę. Czy więc moglibyśmy dostać choć starą mapę, by zorientować się gdzie warto czegokolwiek szukać?

-Troszkę odnośnie poprzedniego pytania. Bardzo mi miło, że zostałam dowódcą ekspedycji, ale może doczekam się jakichś instrukcji od MG chociaż na temat w którą stronę mamy pójść?

-Czy swój dodatkowy ekwipunek mogę oprzeć na posiadanych umiejętnościach- czyli posiadam wszystko co tylko uważam za niezbędne, bo z wygraniem tego w karty nie było żadnego problemu ?

Dalej nie będę już powtarzać pytań swoich współgraczy. Czekam na odpowiedź, która wyklaruje nam trochę obraz sytuacji.

Tu uwaga do graczy, przecież pisałam, że Rought była lubiana wśród społeczności w Krypcie , a i odnośnie posta bodajże merilla, ona jest wnuczką Matki, a nie jej córką.
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline