Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2023, 12:06   #442
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Viral (w zasadzie nie wiecie, że to Viral, bo ma postać Barmanki) pobiegła na koniec pomieszczenia odcinając stworom drogę ucieczki.

Jedno ze stworzeń padło... wybuchając.

Trzy pozostałe zdały się wpaść w szał i wyprowadziły obszarowy atak będący podmuchem pary.

Tu czekam na rzut obronny na zręczność.
Stopień trudności wynosi 10. Czyli Ror rzuca k20 i dodaje modyfikator ze zręczności (+3). Gdyby Ror była biegła w rzucie obronnym na zręczność (jak Viral) to dodawałaby jeszcze +2 za biegłość.

W razie udanego rzutu i tak gorąca para uderzy w goblinkę, ale zada połowę obrażeń.

Po tym ataku Tigal zaatakował swoim czarem (Eldrith Blast) kolejnego i prawie go zabił, a Donovan wywołał głośny huk i falę uderzeniową, którą trafił dwa stwory z trzech. W tym jednego prawdopodobnie zabił (po strzale Tiga zostały mu 3HP, i nie zdał rzutu obronnego przed Donovanem).

Zostały więc 2 stwory. Jeden raniony przez Donovana, drugi przy Ror jest całkiem zdrów.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline