Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2023, 13:03   #64
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Czas dla Was to standardowo piątek 21.07.2023 z poślizgiem do soboty 22.07.2023 Ja w niedzielę (jak zauważyliście) zazwyczaj daję swoje posty

Czeka Was bitwa o pokój nr 02. Proszę wszystkich, którzy grają a nie odpisują od kilku kolejek, o odpisanie (nawet krótki post) bo - ostrzegam uczciwie - eliminuję Postać fizycznie z sesji.

Wydaje mi się, że nie ma takiej presji, aby małe posty nie były w stanie pojawić się raz na tydzień (poza, rzecz jasna wyjątkowymi sytuacjami życiowymi, zawodowymi itp. ). Te zawsze jestem w stanie zrozumieć.

Jeżeli komuś nie podoba się klimat, przebieg gry itp. ja zawsze jestem otwarty na feedback i konstruktywną krytykę. Pamiętajmy - gramy w tę sesje pbf razem MG i Gracze.

Najgorsze dla mnie jest omijanie kolejek bez uprzedzenia o tym fakcie (nawet bez tłumaczenia). A teraz będę miał okazję zareagować na taki brak aktywności.

Pozdrawiam.
 
Armiel jest offline