Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2023, 08:17   #8
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Post jest, możecie opisać , co dalej + przemyślenia, lub proszę o link do docsa, jak ktoś chce porozmawiać z NPC.

Morph dostępu do twojej KP nie mam (a miałam) , dopisz znajomych postaci w panelu gracza. I daj mi dostęp.

Co do pytań:
nie ma dwóch gatunków ludzi, jest jeden.
Część osób ma zmiany genetyczne, to wszystko.

Mutacje są dziedziczone, szczególnie u osób , które poddały się procedurze medycznej rejestrowanej przez SPARE. Ale dziedziczone w taki sposób, że dziecko osób poddanych modyfikacji w celu np. usunięcia jakiegoś zespołu genetycznego , tego zespołu mieć nie będzie (czyli szansa na pojawianie się jest taka sama jak w populacji) .
Umożliwiło to wielu parom urodzenie zdrowych dzieci, lub donoszenie ciąży u par, gdzie wcześniej próby kończyły się niepowodzeniem.
Program SPARE ciągle się rozwija i spotyka się z powszechnym poparciem społecznym.

Problemem są modyfikacje nielegalne, a szczególnie dziedziczenie tych modyfikacji. Bo tutaj nie ma przewidywalności, znane mechanizmu dziedziczenia czasem działają, czasem nie.
Ale to rzecz stosunkowo nowa, pokolenie minęło, zanim SPARE wymknęło się spod kontroli, kolejne - zanim zaczęły się rodzić osobom zmodyfikowanym w nielegalnym procesie.
To zjawisko stosunkowo nowe, świat je dopiero ogląda.
W każdym razie Europa
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem