Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2023, 20:58   #16
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Elenorsar Zobacz post
Jakby powiedział Trartex "Masz mojom pleśń". Do sesji oczywiście chętny. Przewidujesz możliwość powrotu starych bohaterów, czy jedynie nowe postacie wchodzą w grę?
Będzie można zagrać postacią z poprzedniej sesji, z wszystkimi rozwinięciami i przedmiotami.

Nowe postaci zaczynajÄ… od zera.

Można będzie też zrezygnować z grania starą postacią na rzecz całkiej nowej, w zamian otrzyma się 1 punkt przeznaczenia.

Cytat:
Napisał Cioldan Zobacz post
Jak widzisz po sondzie, kilka osób cierpliwie poczeka też na Świat Dysku w przyszłości bliższej czy dalszej .

Pozdro!
Pierwotnie chciałem poprowadzić Świat Dysku ale nie chcę wystartować z czymś, czego nie mam dobrze przygotowanego. A snotlingi dużo łatwiej mi się tworzyło, stąd najpierw snoty. A Świat Dysku powolutku się opracowuje.
 
Gladin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem