Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2023, 08:47   #19
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Cześć. Jakoś ponad pół miesiąca mnie na forum nie było i widzę wpadła ciekawa sesja. A ja wybredny w tych tematach jestem :P Już przez chwilę czytając temat straciłem nadzieję na możliwość zagrania widząc info o skróceniu rekrutacji, ale na szczęście zdecydowałaś się na pozostawienie terminu. Postaram się do jutra wysłać KP.

Od razu sypnę pytaniami:
1. Czy postać musi być wierząca? Dopuszczasz możliwość ateisty, albo wyznawcę innej wiary?
2. Jaki przedział wieku postaci preferujesz? Wiek średni, młodszy, czy może nawet starszy nastolatek? Czy do tej sesji to będzie całkowicie obojętne?
3. Czy przeszkadza ci, że mężczyzna gra postacią kobiecą? Czy jednak wolisz, aby facet grał facetem?
4. Anioł przyjmuje postać członka rodziny, który ty wybierasz, czy w KP można dać jakieś propozycje? Jak dobrze rozumiem Uriel jest mężczyzną?

Z pytań chyba wszystko na razie. Inne rzeczy pewnie w praniu wyjdą.

Co do mnie. Jeżeli chodzi o częstotliwość, raczej jestem regularny. Ostatnio miałem gorszy czas, ale już z tego wyszedłem. Doc bardzo mi odpowiada, mogę tam zaglądać nawet kilka razy dziennie jak będzie potrzeba, pisanie "na żywo" też jest możliwe. Doświadczenie w storytellingu też mam i jest to forma, która mocno mi podpasowała, ale jak to z nią, trzeba trafić dobrego MG/współgracza oraz się "dotrzeć", więc nie często zdarza mi się korzystać z tej formy PBFa. I też raczej jestem z osób, które raczej bardziej się wkręcają, niż szybko tracą werwę, ale jak wspomnieliście, nie ma co się męczyć, jeżeli się nie klei.
 
Elenorsar jest offline