Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2023, 21:28   #11
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Santorine Zobacz post
Niestety, HP nie można przepompować do innego zasobu w grze
No szkoda :/ Ale mam nauczkę, by wymarnować wszystkie przed następnym bookiem :v

Cytat:
Napisał Santorine Zobacz post
Sądzę, że porównywalnym pomieszczeniem byłaby biblioteka, więc moglibyśmy skorzystać z jej statystyk, żeby urządzić luksusowe pomieszczenia
Dla niej na pewno porównywalnym Dzięki. Teraz tylko ukończyć podstawowe naprawy

Cytat:
Napisał Santorine Zobacz post
Oczywiście, przecież jest Wasza. Choć nie jestem pewien, czy pozostałe postacie zaakceptują propozycję Laveny
Propozycja już padła w tamtej przygodzie A jak nie zaaceptują to:
Cytat:
Napisał Lavena
W porządku jeśli wam się nie podoba. Nie wszyscy mogą mieć dobry gust.
W sumie... jak im nie przypasuje, to dałoby radę załatwić to jakoś ukradkiem, czy wszyscy są na równi właścicielami i muszą wyrazić zgodę, czy cuś?

Cytat:
Napisał Sindarin
I oby nie Chateau Da'naei
Blisko Co do Chateu, to by było po galtańsku, a jak półelfka rzekła w sesji, to naród składający się z motłochu i wywrotowców nieszanujących lepiej urodzonych.

Cytat:
Napisał Santorine Zobacz post
Wiem, że coś było, ale nie mam akurat pod ręką tego posta. Jeśli znajdziesz szybciej ode mnie, wrzuć go tutaj, to przełożę obietnice Grety na mechanikę.
Nie napisałeś nic o tym jak to będzie wyglądało, tylko że mi się udało. Tutaj Gardania mówi, że da nam kilku wojaków do ochrony cytadeli i rozważy z radą pomoc przy odbudowie. Tutaj stwierdziłeś, że mój wynik testu to sukces.

Propozycja mojej postaci wyglądała tak:
Cytat:
Napisał Santorine Zobacz post
Tak, przynajmniej zawalone schody. Pamiętam, że właścicielka Ucha zgodziła się na wszystko (w zamian za ochronę). Ponownie, jeśli mógłbym prosić, przydałby mi się post z propozycją i ideą. Zapewne z czasem, kiedy wszystko się ustabilizuje (czy kiedykolwiek osiągniemy taki stan? ), jakiś czarny rynek będzie można robić.
Tutaj i tutaj wspominasz o tym, że udało się dogadać i o konieczności odgruzowania schodów. Tutaj mój post, gdzie daję deklaracje. Pierwotna rozmowa o tym interesie była natomiast w tym poście.

Cytat:
Napisał Santorine Zobacz post
Zapewne z czasem, kiedy wszystko się ustabilizuje (czy kiedykolwiek osiągniemy taki stan? )
Jedyna nadzieja na stabilizację w tym regionie to jakby się portal zamknął na amen za Laveną

Cytat:
Napisał Santorine Zobacz post
Nie, tydzień to tylko moja sugestia. Wy wybieracie, kiedy wchodzicie.
No moja postać na pewno chciałaby chociaż napocząć ten szmuglerski interes. Poza tym Joresk potrzebuje czasu, by nauczyć się tańczyć!

Cytat:
Napisał Santorine Zobacz post
Lavena to ogarnie bez problemu
Proste, w końcu jest "naprawdę dobra... we wszystkim!"

Cytat:
Napisał Sindarin
Charau-ka jako strażnicy to tez niezly pomysł.
To trzeba namówić Wuga, bo to on jest chyba teraz ich szefem.
 
__________________
„Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the god who blessed us with this cryptic puzzle... and wonder if we'll ever get the chance to kill him”.

Ostatnio edytowane przez Alex Tyler : 21-07-2023 o 21:36.
Alex Tyler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem