Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2023, 12:18   #14
Santorine
 
Santorine's Avatar
 
Reputacja: 1 Santorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputację
Cytat:
Nawet na potrzeby procedur biurokratycznych? A co z mapami okolicy? Kartografowie chyba muszą jakiejś nazwy używać.
W takim wypadku to tak, w przyszłych umowach i kontraktach cytadela będzie nazywana tak, jak chcecie. Miałem na myśli to, że nie potrzebujesz iść do ratusza, żeby nazwę zmienić.

Cytat:
To slan jednak gra?
Slan zastanawia się, czy będzie grał, taką dostałem wiadomość. Posłałem mu link do tych komentarzy.

Cytat:
Było mówione o procencie od obrotów. I że będziemy używać autorytetu bohaterów Rozgórza, by kryć całą sprawę.
Tak, pamiętam, że był procent, ale chyba nie była podana konkretna liczba.

Cytat:
Pozostawała też kwestia „Marynowanego Ucha” i potencjalnie lukratywnego kanału przerzutowego dla nie zawsze legalnych towarów, znajdującego się w jego piwniczce. Trzeba było tylko odpowiednio porozmawiać z właścicielami. Wyjaśnić im to i owo, powołać się na realne i rzekome powiązanie z Radą Miasta, a także status i osiągnięcia bohaterki Rozgórza. Uzmysłowić okropnej babie i jej spokojniejszemu facetowi konieczność podjęcia właściwego wyboru oraz to jak prezentować się mogły procenty odpalane z nielegalnego przemytu w porównaniu do obrotów z legalnej działalności.
Cytat:
Czyli ktoś próbuje otworzyć wrota?
Rzuciłem na Twój recall knowledge, Arcana. Co prawda widzisz, że coś powoduje stopniowy wzrost energii w kompleksie, to jednak nie masz pojęcia, co może być przyczyną.
 
__________________
Evil never sleeps, it power naps!

Ostatnio edytowane przez Santorine : 22-07-2023 o 12:45.
Santorine jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem