Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2023, 14:36   #17
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Moja postać ma feat Experienced Smuggler, więc powinna wiedzieć, jak się te rzeczy robi. Ale ogółem to tunel pod "Marynowanym Uchem" miałby służyć do przemytu towarów z i do miasta. Tak, przez cytadelę. I owszem, planując ten interes, miałam właśnie na względzie, że Rozgórze leży tuż przy granicy. A co dokładnie przemycać to Ty mi musisz powiedzieć. Nie wiem, co jest chodliwe, nielegalne i/lub wysoko opodatkowane w Isger W każdym razie wszystko to chcemy przemycać

Co do negocjacji na docu to musimy poczekać na Aro, bo jego postać też jest jedną ze stron. Jednak dwadzieścia procent to stara ropucha mieć co najwyżej w rozwadnianej przez siebie gorzałce. Będziemy chcieli wynegocjować dla niej najniższy możliwy udział
 
__________________
„Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the god who blessed us with this cryptic puzzle... and wonder if we'll ever get the chance to kill him”.
Alex Tyler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem