Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2023, 19:15   #18
Santorine
 
Santorine's Avatar
 
Reputacja: 1 Santorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputację
Cytat:
Moja postać ma feat Experienced Smuggler, więc powinna wiedzieć, jak się te rzeczy robi. Ale ogółem to tunel pod "Marynowanym Uchem" miałby służyć do przemytu towarów z i do miasta. Tak, przez cytadelę. I owszem, planując ten interes, miałam właśnie na względzie, że Rozgórze leży tuż przy granicy. A co dokładnie przemycać to Ty mi musisz powiedzieć. Nie wiem, co jest chodliwe, nielegalne i/lub wysoko opodatkowane w Isger W każdym razie wszystko to chcemy przemycać
Wrzucę na dniach rozpiskę, jak to będzie się odbywać.

@Aro, @Kerm, @Slan, @Sind - jeśli potrzebujecie czegoś, dajcie znać. Co prawda termin naznaczyłem na 28.07, jednak pamiętam, że Aro do końca tego miesiąca nie będzie miał dużo czasu. Jeśli będzie trzeba, przełożymy rozpoczęcie o tydzień, żeby ze spokojem zacząć.

EDIT:
Małe podsumowanie tego, co już sobie powiedzieliśmy w komentarzach:
  1. Lavena otrzymuje naszyjnik warty 10 gp.
  2. Drużyna otrzymuje dywan z niedźwiedzia warty 7 gp (zakładam, że przechowujecie go w twierdzy).
  3. Przygoda zaczęła się 22 Erastusa 4722. Lavena sugeruje, żeby przynajmniej uprzątnąć komnaty i odgruzować schody prowadzące do Kręgu Alsety. Oznacza to, że w ostateczności wkraczacie we wrota 7 Arodus. W międzyczasie, koszty życia sześciu członków drużyny wyniosły 12 gp, 8 sp i 4 cp (używam tej tabelki: https://pf2easy.com/index.php?id=632...opt undefined ). Lavena to skarbnik drużyny, zatem proszę, niech odpisze tą kwotę
  4. W międzyczasie, postacie graczy, które przebywają w Kręgu Alsety odczuwają drżenie ziemi - źródłem jest krąg elfów.
  5. Lavena, co do przemytu:

    Lavena rozgląda się za dobrymi trasami przemytu. Po pobieżnym rekonesansie, Lavena odnajduje paru niziołków, którzy przedstawiają się jako Manin i Banin. Mówią, że osoba, która będzie w stanie wnieść do miasta takie rzeczy jak zedrzyliść, dreszcz albo pesz (flayleaf, shiver, pesh), może liczyć na zarobek.

    Moje pytania:
    Czy udostępniasz ten tunel przemytnikom, czy za każdym razem sama przemycasz kontrabandę? Jeśli wtajemniczysz zewnętrzne osoby, automatycznie dostajesz 2 gp zysku co dzień, przed odliczeniem doli karczmarki (po tym, kiedy schody zostaną odgruzowane). Nie jesteś w stanie kontrolować przemytników - owszem, zachowują się tak, że w ich najlepszym interesie jest kontynuowanie przemytu, jednak nie wiesz, jak bardzo są kompetentni, by nie zostać złapanymi.

    Manin i Banin to początkowe kontakty na przemytniczym półświatku Rozgórza. Być może z czasem, kiedy trasa zostanie przetarta i wszystko będzie funkcjonować bez zgrzytów, a także jeśli będziesz aktywnie spędzać czas na poznawaniu osób zajmujących się procederem, będziesz mogła rozwinąć swoje zyski.

    Jeśli postanawiasz sama przemycać towary do miasta, będę rzucał co tydzień akcję Earn Income z wykorzystaniem Twojego szmuglerskiego atutu Użycie tunelu zapewnia +2 do tej akcji.

W przypadku krytycznej porażki, istnieje szansa, że trasa przemytnicza zostanie odkryta.
 
__________________
Evil never sleeps, it power naps!

Ostatnio edytowane przez Santorine : 23-07-2023 o 09:09.
Santorine jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem