Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2023, 12:51   #19
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Zauważyłam, że dopuszczasz rzucanie na orokos. Czy mógłbyś podać nazwę kampanii na tę potrzebę? Tak dla transparentności i zachowania wspólnych wyników.

Cytat:
Napisał Santorine Zobacz post
Lavena otrzymuje naszyjnik warty 10 gp.
Sprzedaję go. Jest możliwość targowania się? (to nie powergaming, tylko roleplaying )

Cytat:
Napisał Santorine Zobacz post
W międzyczasie, koszty życia sześciu członków drużyny wyniosły 12 gp, 8 sp i 4 cp (używam tej tabelki: https://pf2easy.com/index.php?id=632...opt undefined ).
A co z Laveną? Ona nie wiedzie stylu życia Comfortable, tylko Fine (i tylko do czasu aż będzie stać ją na Extravagant [Ale ten chyba nie jest dostępny w Rozgórzu {?}]). Będzie więc 64 gp 2 sp 6 cp?

Cytat:
Napisał Santorine Zobacz post
Lavena to skarbnik drużyny, zatem proszę, niech odpisze tą kwotę
Skarbnik, muza, wsparcie ogniowe i moralne, obiekt westchnień, przywódczyni, autorytet i wzór, nauczyciel, ekspert od włamań i arkanów, przedstawiciel w handlu i dyplomacji... a przynajmniej sama tak to widzi

A wracając do meritum: pod koniec przygody złoto było dzielone, więc każdy niech odpisuje za siebie. Wychodzi mi 2 gp 1 sp 4 cp.

Cytat:
Napisał Santorine Zobacz post
W międzyczasie, postacie graczy, które przebywają w Kręgu Alsety odczuwają drżenie ziemi - źródłem jest krąg elfów.
Jeśli postać, która ma jakiekolwiek (REALNE!) pojęcie o arkanach zainteresuje się tym, to niech przekaże innym o co biega

Cytat:
Napisał Santorine Zobacz post
co do przemytu:
A nie może moja postać popracować razem z niziołkami? Wtedy by zobaczyła, czy są kompetentni.

Szukanie kontaktów jak rozumiem jest alternatywą do Earn Income? W jaki sposób to by się miało do featu Criminal Connections? (jakby co, to wiem, że go nie mam... jeszcze) Ten drugi to ułatwia, przyspiesza czy coś?

Przy okazji: jak moja postać poświęci dzień na zarządzanie twierdzą, to nie może już próbować Earn Income?

Cytat:
Napisał Santorine Zobacz post
Jeśli postanawiasz sama przemycać towary do miasta, będę rzucał co tydzień akcję Earn Income z wykorzystaniem Twojego szmuglerskiego atutu Użycie tunelu zapewnia +2 do tej akcji.
A jakbym nie chciała rzucać? Feat daje mi automatyczny sukces na tasku o poziomie 4. Jak wtedy ten bonus by się przekładał? Mogłabym automatycznie zarabiać na tasku lvl wyżej? Albo 2 lvle wyżej, bo DC skacze o 1.
 
__________________
„Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the god who blessed us with this cryptic puzzle... and wonder if we'll ever get the chance to kill him”.
Alex Tyler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem