Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2007, 17:49   #3
Hael
 
Reputacja: 1 Hael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodze
Maskarada, książę i Reykjavik, miasto na końcu świata... Interesujące, co też wydarzy się dalej? Czas pokaże...

Brian drgnął usłyszawszy swoje prawdziwe nazwisko. Skąd oni... Od tak dawna nie słyszałem go już w cudzych ustach. Ile to może być już lat...?

Brian westchnął cicho, rozglądając się po pokoju. Salonie. Podobało mu się tu, jak w każdym miejscu urządzonym ze smakiem, z dbałością o detal, z tym "czymś" zawieszonym w powietrzu. Przerażała go jedynie nieco ta cała przestrzeń zamknięta w tym pokoju.
Kroki pierwszego z wampirów zabrzmiały nienaturalnie donośnie w tej pustej sali. Ventrue, Ventrue... Widać to było w każdym jego kroku. Usiadł naprzeciw niego, po drugiej stronie stołu. Brian uśmiechnął sie lekko, pod nosem.

- Ano, mają - zgodził się Gangrel wychodząc ze swojej nawy. Mógł mieć jakieś 18 lat, wyglądał bardziej na chłopca niż na mężczyznę. Miał na sobie czarny płaszcz, który poruszał się lekko w rytm jego ruchów i koszulę wypuszczoną ze spodni. Poruszał się lekko, niewymuszenie. Czarne włosy opadały mu za uszy.
Jednak najdziwniejsze były jego oczy. Niemal nienaturalnie zielone. Kocie.
Chłopak podszedł do stolika i sięgnął po butelkę.
- W niezwykłych okolicznościach się spotykamy, czyż nie? - zaczął jak gdyby nigdy nic - Ciekaw jestem, co też jeszcze z tego wyniknie...
Mówiąc, odkorkował butelkę i nalał napoju do kieliszka. Uniósł go do góry, jak w geście toastu, skłaniając się lekko w kierunku pozostałych spokrewnionych.
- Na imię mi Brian - wymówił swe imię tak jak się je pisze - No, a przynajmniej tak na mnie mówią.
Gangrel uśmiechnął się przyjaźnie.
 
__________________
Ich bin ein Teil von jener Kraft
Die stets das Böse will
Und stets das Gute schafft...
Hael jest offline