Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2023, 09:05   #22
Sindarin
DeDeczki i PFy
 
Reputacja: 1 Sindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
W założeniu ma o niczym nie wiedzieć, albo myśleć, że to coś zupełnie innego i nieszkodliwego
Co do reakcji Joreska, to żaden z tenetów paladyna Ragathiela nie wymaga wymuszania przestrzegania praw na innych. Mamy "follow its laws", a nie "enforce its laws". Z tego powodu moim zdaniem Joresk jedynie odmówiłby (ku uciesze Laveny zapewne) brania jakiegokolwiek udziału w tym biznesie czy wykorzystywania cytadeli jako magazynu kontrabandy - przynajmniej dopóki nie okaże się, że doprowadzili tym przemytem do jakiejś tragedii.
Santo, potwierdź, czy ta interpretacja jest dla Ciebie akceptowalna?

Wstrząsy:
Rzuciłem na Recall Knowledge arcana dla Joreska i wyszło 26 - może on coś będzie wiedział? Niezależnie od efektu, zaraz po tym wstrząsie będzie chciał pakować się do portalu, bez większej zwłoki. Generalnie nie widzę powodu by przeciągać wejście tam za bardzo. Po pierwsze, wrogowie nie śpią i czekając, dajemy im wolne pole do działania. Po drugie, kasę na naprawę twierdzy lepiej zebrać lootem niż bardziej czy mniej uczciwą pracą

Downtime:
Jak pisałem, Joresk może zająć się Organizacją pracy, a w międzyczasie będzie korzystał z Earn Income (Crafting, no chyba że w kopalni mógłby Athletics użyć )

Alex, mogłabyś na docku zapisywać, jaki mamy aktualny budżet drużynowy? Ja wrzuciłem na razie wstępny zapis prac na zamku, z notką ile kasy będziemy na to dostawać od miasta.
 
Sindarin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem