Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2023, 13:22   #46
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Kasjusz po raz któryś zaglądał do kieszonkowego zegarka by oświadczyć:
- Masz imponujące wyczucie czasu, Kayu. Dokładnie co 10 minut mówisz - "Daleko jeszcze?"
-Jedziemy od godziny wśród kruków i coraz bardziej ponurego krajobrazu.
- skwitowała Yanna- Zawrociłabym koniec jakby ci tak nie zależało na Kruczym Dworze… Mężu.
-Rozumiem, że okolica jest mniej słoneczna niż przywykłyście.
-Raz poszłam do muzeum to mieli tam obraz, który wyglądał podobnie. Na tabliczce było napisane “Depresja” -
wtraciła Kaya
-Dziecko do jakich ty miejsc chodzisz? Następnym razem idę z tobą.
-To muzeum jest gorsze od burdelu?
-W burdelach są kobiety pracujące, które nie tylko wiedzą jak zabawiać gości, ale tez skrzętnie zbierają informację. I to w godzinach pracy. To są kobiety profesjonalne. A w takich muzeach to co robią?
-Malują obrazy
- Kasjusz nie był pewien dokąd zeszła ta rozmowa poza faktem, że prostytutki powinny mieć związki zawodowe.

Na Dworze
- Pióra to ci odzyskam - szepnęła Kaya do Jacka -[i] Ukradnie się…
- Jesteśmy Korbelowie - ojciec rodziny starał się mówić na tyle głośno, żeby zagłuszyć swoją córkę - Głowa rodu- Kasjusz, a to moja żona Yanna, córka Kaya. Pozwoliłem sobie przywieźć też służącego. Miło mi was poznać

Lekko się skłonił, a jego rodzina starała się dygnąć.

Kasjusz rzut na Diplomatic 9+5= 14

 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 24-07-2023 o 13:25.
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem