Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2023, 06:21   #33
Santorine
 
Santorine's Avatar
 
Reputacja: 1 Santorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputację
Cytat:
Sam napisałeś, że możemy negocjować No to negocjujemy :v Jak się nie uda, to trudno. Jeśli Joreskowi wyjdzie Aid, to bym miała +15 do rzutu, więc jakieś szanse są :v
Rzucę niedługo (w moim następnym poście).

Cytat:
Ja jestem za 7 Arodusem, choć słono to mnie będzie kosztowało Ale przynajmniej ogarnie się z grubsza Cytadelę (Da'naei ) i rozkręci interes.
Ostatecznie, skoro naprawiamy schody z dziedzińca do krypty (jak napisałaś na PW), potrzebujemy poświęcić tylko 4 dni na ich naprawę (naprawa schodów z krypty do Kręgu to 8). W takim wypadku wkraczacie trzeciego.

Cytat:
Jeśli Santo nie przeszkadza to może być na docu. Równie dobrze mogłabym notować u siebie w KP. Mnie to obojętne.
Jest ok.

Cytat:
No nareszcie kontynuacja.
Witamy, witamy.

Cytat:
Czy koniecznie musimy to zlecać miastowym? Kamyczki powinny mieć kogoś, kto się na tym zna i w ich interesie też leży, żeby twierdza była bezpieczna.
Gobliny może i zaakceptują cenę niższą niż miasto (wszak za darmo nikt nie będzie pracować), ale nadal płacą tyle samo za sidła jako materiały (ile kosztują sidła - vide mój post z wcześniej).

Cytat:
to pytanie rozciąga się też na prace, które wymagają roboli; czy moglibyśmy nająć do nich plemiennych tańszym kosztem?
Tak, sądzisz, że Wug może nająć gobliny do waszej sprawy za połowę zwykłej ceny, nie mają jednak możliwości wynajmowania specjalistów. Masz jednak wrażenie, że gobliny nie będą efektywne w robocie (będą dostarczać robotę wolniej).

Cytat:
Kat chce przekuć ten magiczny rapier z krypt na coś bliższego jej estetyce (z tego impa na rękojeści w galtańską lilię). Ile by to wyniosło, o ile jest ktoś w Rozgórzu kto dałby radę przekuć magiczny oręż?
W mieście jest kowal, który za 5 gp przerobi impa na lilię. Z jego usług korzystał już Joresk (przy przenoszeniu runy).

Cytat:
Czy zatrudnienie kogoś poprzez Deception obniżyłoby jakoś stawkę?
Wg podręcznika do przygody, używanie Deception lub Intimidation dodaje +2 do rzutu przy organizacji, ale nie daje z tego innych korzyści.

Cytat:
Kat chciała zrobić kopie aktów własności twierdzy. Dała to radę ogarnąć w ratuszu? Bądź co bądź, ale chciałaby jakieś legalne potwierdzenie, żeby któregoś pięknego dnia Hellknightowie się nie obudzili, że to nadal ich twierdza (Alak raczej nie powie im o nas dobrego słowa ).
Da się. 1 gp za przejrzenie papierów i zrobienie kopii. Jednak wg wiedzy, którą macie o regionie i zakonie, powrót rycerzy nie jest prawdopodobny.

Cytat:
Downtime - Kat będzie korzystać jak najbardziej z Earn Income, korzystając z Underworld Lore. Możemy to w sumie połączyć z niziołkami-szmuglerami, może mogłaby z nimi popracować i jednocześnie sprawdzić, czy są kompetentni?
Dla mnie ok.

Cytat:
Ostatecznie na głowę zostało 48 gp 3 sp 3 cp.
Proszę, zapiszcie to złoto na swoich KP. Jeśli coś kupujecie z miasta przed wejściem (przypominam, że w mieście są przedmioty max 5-ego poziomu z tagiem Common, razem ze zwojami z zaklęciami), dajcie mi o tym znać.
 
__________________
Evil never sleeps, it power naps!

Ostatnio edytowane przez Santorine : 25-07-2023 o 06:38.
Santorine jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem