Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2023, 09:49   #1
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
[PF 1e/FR] Classic Megaplex, Part 1 – the Sunless Citadel

Witam

Chciałbym zaprosić wszystkich zainteresowanych do kampanii PBF, którą chciałbym tutaj poprowadzić. Chcę zagrać we wszystkie gotowe przygody do DnD 3e, zaczynając od Bezsłonecznej Citadeli, z tym, że będziemy grali w Forgotten Realms na mechanice Pathfindera 1e.

Nie wiem co więcej mógłbym powiedzieć, jeśli pojawią się tutaj jakieś pytania, to z radością na nie odpowiem.

Dostępna zawartość: wszystko z tego SRD. Sfery są niedostępne, inne third party ok Archetypy są dozwolone.

Gracze: około 4, myślę?

Koniec rekrutacji: wstępnie poniedziałek 7 sierpnia do północy. Jednak nie, rekrutację kończę 14 sierpnia.

Tempo sesji: Hm, do uzgodnienia z graczami, myślę, że nie mniej postów niż jedna pełna kolejka (gracze + MG) w ciągu tygodnia?

System: Pathfinder 1e

Tworzenie postaci: 1-szy poziom, 25 punktów w Point Buy Calculator na atrybuty.

PS. Sesja jest polskojęzyczna, zatytułowałem ją po angielsku, bo taką miałem fantazję ()
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 07-08-2023 o 16:22.
Kaworu jest offline