Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2023, 17:58   #1
Zell
Edgelord
 
Zell's Avatar
 
Reputacja: 1 Zell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputację
[komentarze] Stille Nacht




Hai graczowi i każdemu, kto ma zamiar podczytywać sesję.

Odnowiłam i tą solówkę z serii Dark Ages wampira. Podobnie jak w solówce Siriona i tutaj wykorzystam podpatrzoną u Pipboya taktykę - po każdym poście będę dawała życzenia MG co do następnego odpisu gracza, jak i w końcu statystyki jak poziom krwi, ale nie wychodźmy tak daleko w przyszłość.
Ogarnęłam tekst sesji i przypomniałam sobie wszystko potrzebne, więc jestem gotowa na kontynuację. Jak widać czas na odpis Melkora. Mnie pozostały sprawy organizacyjne.

Tematy, jakie chcę zobaczyć w poście:
- Natychmiastowa reakcja na zrzucenie z konia. Pancerz ciąży Zygfrydowi, a jedna bestia kroczy przy przerażonym koniu, którego zachowanie zagraża Zygfrydowi.
- Działania, lub ich brak, odnośnie atakowanych Kawalerów Mieczowych.
- Co z pozostawioną Svajone?
- Reakcja na tajemniczą sylwetkę kobiety.

Jeżeli Zygfryd spróbuje wstać nie ma pewności, że podoła wystarczająco szybko w zbroi, ale co innego pozostaje?

Pytaj o działania na komunikatorze, w razie co.

Have fun.


 
__________________
Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.
Zell jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem