Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2007, 18:37   #13
Mael
 
Reputacja: 1 Mael nie jest za bardzo znanyMael nie jest za bardzo znanyMael nie jest za bardzo znany
Hmmm nie było mnie przez weekend, więc szybko postaram sie wyjaśnić pewne kwestie.

1. Przewiduje tak naprawdę jako dodatkową klasę tylko sanitariusza, jeśli oczywiście się znajdzie osoba chętna do grania taką postacią. Jeśli chodzi o jakieś indywidualne zdolności to wezmę pod uwagę to co mi prześlecie w KP np: jeśli ktoś mi napisze, że jego postać jest z zamiłowania myśliwym i ma dobry wzrok, to już wiem, że ma ona o wiele lepsze szanse na trafienie wroga, niż pozostali członkowie.

2.
Cytat:
O ile sie orientuję to do piechoty spadochronowej trafiali tylko ochotnicy. Co zresztą jest zaznaczone w cytowanej przez Ciebie książce
Rzeczywiście trafiali tam tylko członkowie, ale chciałbym zaznaczyć, że w jednostce też był żołnierz, który służył przed wojną, a paru przyszło z Gwardii Narodowej i rezerwy.

P.S. Przypominam, że pozostał tydzień na przesyłanie KP. Jak na razie dostał się jeden gracz, ale on został tymczasowo o tym powiadomiony w prywatnej wiadomości.
 
__________________
Wyjechałem na dłużej! Nie mam dojścia do kompa! Help!
MG niech poprowadzą lub uśmiercą moją postać wg. uznania! Graczy przepraszam i proszę o wyrozumiałość!
Mael jest offline